Заяви своя оглед на имот.
Изпрати запитване към имот.
Код на офертата: 4647
Център
Нова сграда в широк център
147 преглеждания
акт 15
Брейн Тръст предлага за продажба 2-стаен апартамент, в Широкия център на столицата, в близост до ул. "Г.С. Раковски" и ул. "Козлодуй", недалеч от бул. "Сливница", в новострояща се сграда с Акт 15.
В непосредствена близост има детска градина и училище - 29 СУ 'Кузман Шапкарев' и 106 ОДЗ. Наоколо са разположени спирки на градския транспорт. Инфраструктурата дава възможност за бърз достъп до всички главни булеварди.
Жилището е разположено на втори жилищен етаж, с южно изложение и чиста площ от 59.71 кв.м. Разпределението е следното:
- просторна дневна с кухненски бокс
- спалня
- баня с WC
- входно антре
На разположение за продажба има паркоместа в подземен паркинг и наземни гаражи.
Ако желаете да направите оглед на този имот, свържете се с нас и отговорния за офертата консултант, ще го организира в удобно за Вас време.
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с отговорния брокер за този имот за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.
Консултации и съдействие за получаване на одобрение за ипотечен кредит, интериорен дизайн, проектиране, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги, вадене на документи, застраховка на движимо и недвижимо имущество, управление и поддръжка и др.
-
Паркомясто
-
Контрол на достъп
-
Асансьор
-
Гараж